Archive for the ‘ Fotki lasek ’ Category

 
czwartek, Maj 26th, 2011

Już za kilka dni ta brunetka stanie na ślubnym kobiercu, zwiąże się na zawsze z jednym kutasem, ta perspektywa jednak jej nie przeszkadza wręcz odwrotnie. Wedle prawa kościelnego mąż nie może odmówić seksu żonie, jak tylko powie tak złapie go za muszkę i wprowadzi w kącik. Ona chce się ruchać w sukni ślubnej i białych pończoszkach! Zobacz więcej “Spragniona panna młoda” »

 
niedziela, Maj 15th, 2011

Wyobrażałeś sobie kiedyś jak może wyglądać wiecznie niedoruchany diabełek? Oto on we własnej osobie! Ona już nie mówi o sobie napalona, określa się jako samiczka potrzebująca samczyka! Chce chodzić na kolanach chcę wyć i się wypinać byle tylko on dorwał ją i wsadził twardego do środka! Popatrz jak wygląda ciało samiczki! Zobacz więcej “Napalona samiczka” »

 
czwartek, Maj 12th, 2011

Te dwie laseczki poznały, że zakazany owoc smakuje najlepiej! Mają własnych chłopaków, planują założenie rodziny, ale co jakiś czas robią skok do innej rzeczywistości! Liżą sobie dziurki, wymieniają się wibratorem, kąsają nawzajem swoje piersi, ich lesbijski seks nie peszy, one znów zamierzają pieprzyć się wzajemnie! Zobacz więcej “Dwie lesbijskie kochanki” »

Wielkie miasta sprzyjają życiu towarzyskiemu i nawiązywaniu nowych relacji, jednak nie zawsze każdy potrafi nawiązać nową znajomość. Dlaczego? Ponieważ nie zawsze ma na to czas – pracując coraz dłużej ludzie nie mają ani siły ani ochoty ruszać się z domu. Dodatkowo na wychodzenie z domu potrzebne są stosunkowo spore fundusze, co w dobie kryzysu powoduje, że człowiek liczy się z każdym groszem. Dlatego osoby samotne powinny zdecydować się na umieszczenie ogłoszenia towarzyskie w Łodzi. Zobacz więcej “Ogłoszenia towarzyskie w Łodzi – nie będziesz samotny!” »

 
wtorek, Luty 22nd, 2011

Szybkie numerki w lasku czy na tylnej kanapie samochodu to ją przestało bawić! Ona preferuje delikatny i romantyczny seks! Koronkowa bielizna, delikatna pościel i świecie to jest to, co ją nakręca do bezpruderyjnej zabawy! Mamy fotki prosto z jej sypialni. Zobacz więcej “Romantyczna nimfetka” »

 
środa, Listopad 10th, 2010

Młoda dupeczka wypina się na kanapie. Może próbuje cie zaprosić? :)
Zobacz więcej “Dupeczka na kanapie” »

 
środa, Listopad 10th, 2010

Naga ruda laska pokazuje swoją cipkę na budowie :D
Zobacz więcej “Ruda laska na budowie” »